Projektowanie stron internetowych

Trudno sobie obecnie wyobrazić prowadzenie nowoczesnego biznesu bez posiadania strony internetowej. Oczywiście znaleźć można jeszcze sporo firm, które tak funkcjonują, ale dlaczego tracić w ten sposób potencjalnych klientów? Współcześnie powoli i stopniowo, ale coraz bardziej prawdziwe staje się stwierdzenie, że jeśli firma nie istnieje w sieci, to jest tak, jakby jej nie było wcale.


Strona internetowa to podstawowa wizytówka przedsiębiorstwa w Internecie. Stanowi jego reklamę i szyld, buduje wizerunek marki, a jednocześnie służy również do sprzedaży produktów i usług oferowanych przez firmę. Najkrócej mówiąc jest niezbędną częścią prowadzenia biznesu i strategii działań marketingowych.


Z tego powodu oferujemy usługę polegającą na projektowaniu serwisów internetowych. Przy czym trzeba pamiętać, że sama strona www to nie wszystko. Żeby serwis mógł działać, być widoczny dla internautów, a co najważniejsze budować pozycję firmy i przynosić zyski, należy wziąć pod uwagę jeszcze kilka niezbędnych do tego elementów. Dlatego Marketing Point proponuje kompleksowe rozwiązanie polegające z jednej strony na stworzeniu strony, a z drugiej na wykonaniu pozostałych czynności, które należy przedsięwziąć, żeby mogła ona spełniać swoje zadanie. A należą do nich:

1. Dobór i zakup domeny.
2. Hosting (wynajęcie serwera).
3.Zaprojektowanie grafiki.
4.Cięcie i kodowanie elementów graficznych.
5.Informatyka serwisu.
6.Optymalizacja kodu ze względu na wyszukiwarki internetowe.
7.Pozycjonowanie.
8.Pozostałe działania mające na celu promocję serwisu w sieci.


Przedstawiamy przykład dobrze przemyślanej strategicznie strony internetowej: Dietetyk OnlineMasz pytania, wątpliwości, chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz komplet informacji na zadane pytania.